Nowy kontrowersyjny klip od MARUV do Siren Song! BANG!

Ukraińska wokalistka Maruv ujawniła teledysk do ostatniego singla “Siren Song“. Utwór już robi furorę na listach przebojów i zapowiada się na następce “Drunk Groove”, który uzyskał w Polsce status podwójnej platyny!

Akcja zmysłowego, kipiącego od erotyzmu wideo rozgrywa się w ekskluzywnym apartamencie, w którym oprócz Maruv przebywa jeszcze kilka oszałamiająco pięknych kobiet. Całość wyreżyserowała Yana Chaplygina.

W teledysku chciałam zinterpretować historię mitycznych syren i przenieść ją do współczesności. Gdyby kiedykolwiek istniały, jak wyglądałyby dziś? Stworzyliśmy współczesną historię o tych mistycznych istotach, wierząc, że odbiorcom spodoba się nasz interpretacja


mówiła Maruv

Dzięki “Siren Song” Maruv wygrała ukraińskie eliminacje do konkursu piosenkiEurowizja, jednak na skutek kontrowersji związanych z kontraktem postanowiła zrezygnować z reprezentacji swojego kraju.

W ciągu minionych 12 miesięcy pracująca na co dzień w Kijowie Maruv (naprawdęAnna Korsun) stała się największą gwiazdą rosyjskiego popu. Debiutancka płyta wokalistki, “Black Water“, ukazała się we wrześniu 2018 roku. Album pokrył siępotrójną platyną w Rosji i przyniósł hity “Drunk Groove” i “Focus On Me“, które świetnie radziły sobie na listach w PolsceMeksyku Francji. Także w 2018 rokuMaruv wystąpiła w strefie kibica podczas piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Zdobyła też cztery nagrody podczas gali Yuna Music Award 2019. Maruv można także było zobaczyć w popularnym progamie rosyjskiej telewizji “Vecherniy Urgant“, w którym zaprezentowała singiel “Drunk Groove“.