R3HAB i A Touch of Class odświeżają wielki hit ATC

R3HAB zdążył już udowodnić, że jest mistrzem nagrywania nowych, zaskakujących wersji ikonicznych evergreenów. Tym razem nie mogło być inaczej! Dzięki połączeniu sił z A Touch of Class powstał znakomity cover przeboju ATC, który prawie 20 lat temu podbił listy przebojów, również w Polsce.

„All Around the World” otwierają te same, chwytliwe dźwięki i niezapomniane wokale, w które R3HAB wplata charakterystyczny house’owo-funkowy instrumental. To bez wątpienia przepis na radiowy i klubowy przebój 2019 roku. Najnowszy singiel to kolejny, pewny hit po duecie z Iconą Pop („This Is How We Party”) oraz po mocno hip-hopowym singlu „BAD!”.

Na przestrzeni ostatnich siedmiu lat duńsko-marokański DJ Fadil El Ghoul, znany szerzej jako R3HAB, dał się poznać jako czołowy producent współczesnej muzyki elektronicznej. Okrzyknięty m.in. przez „Billboard” i „Forbes” przyszłością swojego rzemiosła podbił kluby całego świata, bez formalnego wsparcia wytwórni płytowej. W 2017 roku R3HAB wydał niezależnie album „Trouble”, który uzyskał ponad pół miliarda streamów globalnie i scementował status R3HAB jako gwiazdy swojego gatunku.

W 2018 roku R3HAB zajął zaszczytne 12. miejsce rankingu DJ Mag’s Top 100, podbijając listy przebojów singlami „Lullaby” i „Hold On Tight”. Następca „Trouble”, album „The Wave”, ukazał bardziej różnorodne, emocjonalne oblicze artysty i uzyskał niezwykłą liczbę 200 milionów streamów, torując R3HAB drogę do wyprzedanej w całości trasie po Ameryce Północnej.