fot. Tomek Janus

Koncertowy powrót, czyli Ralph Kaminski zagra w Warszawie!

Pandemiczna rzeczywistość uderzyła we wszystkich jak grom z jasnego nieba i zmieniła życie o sto osiemdziesiąt stopni. Po roku, z niewielkimi przerwami, spędzenia całych dni w czterech ścianach Follow The Step zaprasza na koncert Ralpha Kaminskiego w stołecznym parku. 

Ralph Kaminski zadebiutował blisko pięć lat temu – początkowo wzbudził wiele emocji, szczególnie w relacjach po swoich koncertach. Ten alternatywny muzyk wyróżnia się charakterystycznym falsetem, przemyślanym wizerunkiem scenicznym oraz zaplanowanym od A do Z spektaklem prezentowanym podczas koncertowania. Więcej kontrowersji pojawiło się po wydaniu drugiego albumu, gdy muzyk drastycznie zmienił swój image z grzecznego chłopca śpiewającego w golfie na pewnego siebie artystę wyrażającego się przez swoją aparycję. Pomimo nietypowego wyglądu twórczość Ralpha opiera się na doświadczeniu przepełnionym emocjami, nieszczęśliwej miłości i zderzeniem z rzeczywistością ubranym w piękne słowa i wyjątkowe brzmienie.

Przez pandemię wokalista nie miał szans zapoznać ze swoją twórczością szerszej publiczności, jednak dzięki Follow The Step już w czerwcu sytuacja ulegnie zmianie. 19 czerwca w Parku Sowińskiego Ralph zaprezentuje materiał z drugiego wydawnictwa Młodość, bilety już trafiły do sprzedaży. Większość wyprzedała się w kilka minut, co potwierdza jak bardzo społeczeństwu brakuje rozrywki.

____________________________________________________________________

Wydarzenie

Ralph na Facebooku