Premiera nowego singla Elly Tess. “Only You” urzeka beztroskim, wakacyjnym brzmieniem

Elly Tess to młoda łódzka artystka, która nie zwalnia tempa. Wokalistka zadebiutowała w listopadzie zeszłego roku i ma na koncie trzy pozytywnie odebrane single – “sad girl”, “ghosting” oraz “puzzle”. Po kompozycjach pełnych melancholii i dziewczęcego smutku przyszedł czas na lekką, wakacyjną propozycję.

Po “puzzlach” stworzonych z Piotrem Siejką (współautor kultowego utworu Kasi Cerekwickiej “Na kolana”) artystka postanowiła podzielić się owocem współpracy z Hotelem Torino. ‘Only You” to juz trzeci utwór Tess, w którego skomponowanie zaangażowany był jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów producenckich w Polsce. Patryk Kumór i Dominic Buczkowski-Wojtaszek zostali kilkakrotnie nominowani do Fryderyków – najważniejszych nagród rodzimego przemysłu fonograficznego, a na koncie mają współpracę z szeregiem pierwszoligowych gwiazd estrady (Sanah, Doda, Dawid Kwiatkowski, Sobel, Viki Gabor).

“Only You” jest dla mnie wyrazem letniej beztroski. To historia o tym, jak wiele oczekiwań wiążemy z nowo poznaną osobą. Początek każdej relacji budzi ekscytację. Jesteśmy ciekawi co będzie dalej, jak potoczy się nasz los, czy jesteśmy sobie pisani. Czy przelotna znajomość ma szansę zmienić się w coś więcej? “Only You” to pełne ciepła i nostalgii marzenie o tym, by znaleźć drugą połówkę na jednej z imprez nad basenem nim wakacje się skończą”.

Elly Tess o “Only You”

Elly Tess – kto to?

Elly Tess to urodzona w Łodzi pisarka, wokalistka i songwriterka. Mieszka i tworzy w Los Angeles. Wyjechała do Stanów Zjednoczonych w wieku 13 lat. Jako autorka zadebiutowała w 2013 roku wydając powieść fantasy dla młodzieży pt. „Szafir”. W 2020 roku ukończyła z wyróżnieniem dwa kierunki – filozofię i przemysł muzyczny na University of California in Los Angeles (UCLA). Aktualnie artystka pracuje nad kolejnymi utworami, także w języku polskim.