Raf Skowroński prezentuje swoją debiutancką EP’kę „NW9”

Po trzech bardzo dobrze przyjętych singlach Rafa Skowrońskiego, wydanych w ramach projektu My Name Is New, przyszedł czas na pełnowymiarowe wydawnictwo muzyczne. Dziś światło dzienne ujrzał pierwszy mini-album artysty, który nosi enigmatyczny tytuł “NW9”.

Raf Skowroński to wokalista, autor tekstów, kompozytor, a także absolwent londyńskiej uczelni Middlesex University, na której ukończył kierunek Popular Music. Wcześniej był związany z formacją JÓGA z którą tworzył muzykę alternatywną i elektroniczno-folkową. Razem z formacją wystąpił na takich festiwal jak Open’er Festival, Kraków Live Festival czy OFF Festival. Obecnie artysta skupia się na karierze solowej. W swojej twórczości lubi mieszać ze sobą takie gatunki jak soul, R&B oraz muzykę elektroniczną. Inspiruje się takimi artystami jak SZA, Björk, ELIZA czy Frank Ocean.

„NW9” to wydany nakładem My Name Is New Label pierwszy solowy mini-album Rafa Skowrońskiego. Wydawnictwo składa się z sześciu utworów, które opowiadają o osobistej drodze artysty do własnego szczęścia i poznania swych najszczerszych pragnień. Na albumie znajdziemy znane słuchaczom piosenki, takie jak “Wody Łyk”, “Miło Cię Poznać” oraz “Ciało Gorące”, a także zupełnie nowe kompozycje. Wśród premierowych pozycji znalazł się utwór ”Polska”, opowiadający o powrocie do ojczyzny, wątpliwościach, strachu, ale też o odwadze i poszukiwania własnej tożsamości.

Piosenki “Polska” można posłuchać m.in. na kanale KayaxTV w serwisie YouTube. Cały materiał z EP “NW9” Rafa Skowrońskiego jest już dostępny we wszystkich najważniejszych serwisach streamingowych.

Album „NW9” dostępny w streamingach: KayaxMusic.lnk.to/NW9