Okładka singla/fot. info press

SANAH zachwyca nowym utworem – poznajcie nową artystkę Vevo DSCVR !

Sanah  – jedna z najciekawszych wokalistek indie-popowych, jakie pojawiły się na polskiej scenie w ostatnich miesiącach – powraca z nowym singlem „Idź”. 

22-Latka zauważona dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje, zaczyna powoli, acz konsekwentnie wchodzić do tzw. mainstreamu – ma już na koncie duet z Mattem Duskiem, #1 na liście Spotify Viral Top50 a cover jej utworu śpiewał na swoim koncercie sam Dawid Podsiadło. W ostatnim czasie zagrała swój pierwszy ‘profesjonalny’ koncert, jej klipy i utwory w streamingu notują dziennie tysiące odtworzeń a ilość wsparcia, jakie dostaje w mediach społecznościowych od nowych fanów może przyprawić o zawrót głowy! Dlatego właśnie serwis Vevo włączył ją do globalnego programu promującego najciekawszych nowych artystów Vevo DSCVR, a piosenka „Idź” otwiera playlistę Vevo Dscvr New Music Poland.

„Idź” to poruszająca ballada o damsko-męskich relacjach, które określić można mianem facebookowego ‘to skomplikowane’. Po serii bardziej dynamicznych utworów („Solo”, „Siebie zapytasz”) nowa propozycja idealnie wpasowuje się w jesienny czas i może zapewnić kilka miłych chwil w tej niesprzyjającej aurze. Debiutancka płyta Sanah planowana jest na wiosnę przyszłego roku, ale już niedługo fani artystki mogą spodziewać się oryginalnej niespodzianki, która na pewno trafi do kolekcji wielu muzycznych kolekcjonerów. Szczegóły już bardzo niedługo!