THIRTY SECONDS TO MARS PONOWNIE W POLSCE!

Thirty Seconds To Mars kochają Polskę do tego stopnia, że w tym roku postanowili odwiedzić nas dwukrotnie. W kwietniu mogliśmy zobaczyć ich w Łodzi, ponownie pojawią się w naszym kraju już 29 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie.

Liderem grupy jest Jared Leto – wokalista i aktor. Wystąpił między innymi w  „Requiem dla snu”, „American Psycho” i  „Witaj w klubie”. Za ten ostatni otrzymał Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego. Zespół współtworzą brat Jareda i perkusista – Shannon Leto, oraz gitarzysta Tomo Miličević.

Ich dotychczasowe płyty sprzedały się w nakładzie ponad 15 milionów egzemplarzy. Są także laureatami wielu nagród i wyróżnień, zdobyli między innymi kilkanaście nagród od MTV, oraz Billboard Music Awards.

6 kwietnia wydali swój najnowszy, piąty już studyjny album „This is America”, który promują teraz na całym świecie. Wielu krytyków uznało wydawnictwo za najsłabsze w historii zespołu, jednak znaczna część fanów nie zgadza się z tymi opiniami. Grupa postawiła praktycznie w całości na nasycone elektroniką dźwięki i odeszła zupełnie od swojego pierwotnego mrocznego brzmienia. Krążek promują single „Walk On The Water” i „Dangerous Night”. Na płycie gościnnie pojawili się A$AP Rocky i Halsey.

Zespół jest uważany za jeden z najciekawszych pod względem występów na żywo. Nie bez powodu! Bilety na ich koncerty prawie zawsze wyprzedają się w błyskawicznym tempie i za każdym razem mają dla swoich fanów różne niespodzianki. Krótko mówiąc robią niezłe show! Na koncercie w Łodzi gościnnie pojawiła się Natalia Nykiel, która zaśpiewała z Jaredem Leto kawałek „Dangerous Night”.