Mad-Music.pl

szkarłatność opowiada “HistoriePewnegoWieczoru”

Elektroniczne brzmienia i charakterystyczny wokal – tak w kilku zdaniach można opisać pierwszy singiel Żanety Goli, która debiutuje pod tajemniczym pseudonimem “szkarłatność”.

Utwór „HistoriaPewnegoWieczoru” to efekt współpracy Żanety i producenta muzycznego Szymona Pałyza, znanego z zespołu Chłodno.

Jej pierwszy singiel to zapowiedź kolejnych projektów i jak sama mówi – kropla w morzu pomysłów. Dotychczas studiowała i przygotowywała się do egzaminów aktorskich, teraz jednak na horyzoncie pojawiły się muzyczne możliwości. Jakiś czas temu podjęła współpracę z Szymonem i już na pierwszym spotkaniu wspólnie stworzyli demo, które z czasem rozbudowali i w końcu wpuścili w eter kilka dni temu. Szymon i Żaneta starają się tworzyć wspólnie coś, co jest mieszanką ich wizji, które mimo, że są kontrastowe, w pewien sposób się dopełniają.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama