Mad-Music.pl

Tylko 2000 sztuk nowego albumu Saszan „Hologram”

Najnowszy album Saszan, „Hologram“, będzie dostępny w limitowanej edycji wyłącznie w sklepach Empik. Płyta „Hologram“ zajmuje obecnie 4. miejsce na liście bestsellerów empik.com.

„Hologram“ to drugi studyjny album Saszan. 24-letnia wokalistka zadebiutowała w 2014 roku przyciągając do siebie rzesze nastolatków. Teraz powraca w nowym, dojrzalszym wydaniu. Jako inspiracje muzyczne wymienia The Weeknd, Royksopp i Daft Punk.

Spójny pop w mocno elektronicznej wersji i wszystkie teksty napisane przez Saszan – taki właśnie będzie „Hologram”. Na krążek trafią zarówno dynamiczne, imprezowe brzmienia, jak i klimatyczne ballady. Do współpracy zaproszeni zostali: raper Wac Toja i finalista „The Voice of Poland” – Michał Szczygieł.

Pierwszym singlem zapowiadającym płytę był utwór „8 miejsc”, kolejnym: znany z preselekcji Eurowizji „Nie chcę ciebie mniej”. W listopadzie odbędzie się premiera kolejnego singla Saszan „Zabierz mnie stąd”. Gościnnie w utworze pojawi się znany raper Wac Toja.

Edycja specjalna albumu „Hologram” zawiera unikatowe naklejki hologramowe zaprojektowane przez artystkę oraz jej autograf.

Lista utworów: 
1. Ostatni raz
2. Nie chcę ciebie mniej
3. Słońce nocą
4. Do mnie mów
5. Zabierz mnie stąd feat. Wac Toja
6. Remedium
7. Miałeś tylko być
8. Widzę tylko nas
9. Wystarczy feat. Michał Szczygieł
10. 8 miejsc
11. Zorza

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama