Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

Znacie jego głos z „Don’t You Worry Child” Swedish House Mafia! Nowy singiel Martina Garrixa!

 
TAG -->

Po długich chwilach niecierpliwego oczekiwania, Martin Garrix podzielił się wreszcie ze swoimi fanami nowy utworem w swoje urodziny! „Higher Ground” to utwór nagrany z Johnem Martinem, wokalistą znanym z przeboju „Don’t You Worry Child” Swedish House Mafia. Martin współpracował już z Johnem przy okazji singla „Now That I’ve Found You”.

„Higher Ground” to doskonały dowód na to, że ta dwójka świetnie do siebie pasuje i wciąż potrafi zaskoczyć. Utwór przedstawia historię przechodzenia przez trudny okres, a mimo to znajdowania rozwiązań i bycia znowu szczęśliwą osobą. Mimo to, że tekst został napisany w październiku zeszłego roku, jego przekaz jest aktualny jak nigdy, dając nadzieję na lepsze jutro.

Martin Garrix podzielił się ze słuchaczami urywkiem kawałka po raz pierwszy podczas swojej relacji na żywo prosto z dachu budynku. Premierze utworu towarzyszy teledysk, który został nagrany przy pomocy fanów z całego świata, którzy udostępnili artyście w tym celu swoje zdjęcia i filmiki.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama