Mad-Music.pl

“Znaki” według Patryka Szczepanika!

Szczepanik znany jest przede wszystkim ze swojej twórczości internetowej związanej z YouTube. Od siedmiu lat kręci różnego rodzaju filmiki, to od dłuższego czasu czuł, że pokazywanie tylko zabawnej strony siebie kiedyś przestanie mu wystarczać. Jego pasją od zawsze była muzyka, a ostatnio premierę miał teledysk do debiutanckiego singla Patryka 5173.

Debiutancki singiel szybko zyskał grono słuchaczy, dzięki któremu utwór trafił na oficjalną playlistę Spotify “Polskie hity” i znalazł się w propozycjach do listy przebojów Muzo.fm. “Znaki” opowiadają o burzliwej relacji między dwojgiem ludzi, w której jedna ze stron nie chce przyznać się do swojej winy. Słuchacze znajdą w utworze wszystko co najlepsze – energetyczne i zarazem niepokojące brzmienia syntezatorów przywodzące na myśl lata 80., zdecydowany beat oraz historię, którą przeżywać może każdy z nas.

W teledysku obok wokalisty pojawiła się Weronika Jaguś, beauty influencerka. Ruszył również preorder płyty, która premierę będzie miała 20 sierpnia. Do wyboru jest standardowa wersja oraz fanowski box.


Więcej:

 Patryk na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama