„Znaki” według Patryka Szczepanika!

Szczepanik znany jest przede wszystkim ze swojej twórczości internetowej związanej z YouTube. Od siedmiu lat kręci różnego rodzaju filmiki, to od dłuższego czasu czuł, że pokazywanie tylko zabawnej strony siebie kiedyś przestanie mu wystarczać. Jego pasją od zawsze była muzyka, a ostatnio premierę miał teledysk do debiutanckiego singla Patryka 5173.

Debiutancki singiel szybko zyskał grono słuchaczy, dzięki któremu utwór trafił na oficjalną playlistę Spotify “Polskie hity” i znalazł się w propozycjach do listy przebojów Muzo.fm. „Znaki” opowiadają o burzliwej relacji między dwojgiem ludzi, w której jedna ze stron nie chce przyznać się do swojej winy. Słuchacze znajdą w utworze wszystko co najlepsze – energetyczne i zarazem niepokojące brzmienia syntezatorów przywodzące na myśl lata 80., zdecydowany beat oraz historię, którą przeżywać może każdy z nas.

W teledysku obok wokalisty pojawiła się Weronika Jaguś, beauty influencerka. Ruszył również preorder płyty, która premierę będzie miała 20 sierpnia. Do wyboru jest standardowa wersja oraz fanowski box.


Więcej:

 Patryk na Facebooku