Okładka

Jesteś fanem gitarowych brzmień? A może w Twoich słuchawkach króluje electro? Posłuchaj „Bad Habits” w dwóch wersjach!

Other Minds i Maya Krav poznali się podczas finału Stage4YOU i już wtedy wiedzieli że nie będzie to przelotna znajomość a początek czegoś wyjątkowego na ich muzycznej drodze!

Other Minds to „throwback” do lat 90′ we współczesnej muzyce alternatywnej. Zainspirowana całą gamą muzycznych barw grupa tworzy melancholijne brzmienie, które w połączeniu z subtelnym i mrocznym wokalem dają ciekawą kombinację.

Skład powstał na początku 2020 roku jako nowy projekt dla starej paczki przyjaciół. Pracę nad autorskim materiałem zaczęli podczas lockdownu w marcu czego rezultatem jest wydana w listopadzie debiutancka epka „Wonderful Summer„. W kwietniu 2021 kwartet został jednym z finalistów przeglądu Stage4You w warszawskiej Proximie, a miesiąc później wydał swój najnowszy singiel – „Bad Habits„.

Do utworu „Bad Habits” powstał także remix, który stworzyła Maya Krav.

Podczas gdy artyści we wspólnej garderobie prywatnie rozmawiali na tematy muzyczne zrodziły się pomysł do stworzenia remixu do niewydanego jeszcze wtedy utworu „Bad Habits„.

Maya Krav to pochodząca ze Śląska producentka muzyczna znana m.in. z programu muzycznego Stage4YOU, który wygrała. Niedawno wydała swój najnowszy singiel „TIME’S UP”. Solistka to prawdziwy wulkan energii! Każdy utwór doprawia szczyptą brokatu dzięki czemu każdy dźwięk jest unikatowy. Artystka miała okazję wystąpić jako support Sanah na wydarzeniu „Siła Jest Kobietą”.