Materiały prasowe

AliKo Imagination wydaje płytę!

Artysta pragnie zaznaczyć (ponownie) swoja obecność w świecie muzyki i jak zapowiada jest to jego nowy początek. Jest to świeża dawka muzyki nieoczywistej, która zapada w pamięć, niekoniecznie zatrzymując słuchacza na dłużej.

Mini album składający się z czterech następujących utworów:

  1. BAMBOO POWDER
  2. TENSIION
  3. ALL THE PEOPLE IN THE WORLD
  4. MENTAL RIDER

Ciekawe podejście do gatunku muzyki Trap, ktorego uczył się pod skrzydłami kolektywu muzycznego Phuture Collective z nutą klimatu Japonii jako motyw epki.

Z jakich produkcji możemy go kojarzyć? To nie istotne – jak twierdzi sam autor „Przeszłość już minęła. Zaczyna się nowe!

Oprócz samej muzyki do projektu przyczyniły się też inne Osoby:

Zdjęcia wykonał fotograf Szymon Kasperek, a specjalnie na tę okazję projektantka Squva użyczyła sylwetek ze swojej kolekcji. Stylizacją natomiast zajął się Adrian Ariel Holc.

AliKo Imagination – kto to?

Producent Muzyczny, Sound Designer. Członek Kolektywu Muzycznego – Phuture Collective (USA) oraz producent związany z projektem Sounds of Red Bull. Absolwent AHE w Łodzi kierunku Produkcja i Realizacja Muzyki. Wielokrotny laureat międzynarodowych konkursów dla Producentów Muzycznych (m.in Red Bull BC One Perfect Beat Challenge) Muzyka jest jego życiową pasją, w swojej twórczości kładzie nacisk na kreatywność, oraz na dostarczenie słuchaczowi dźwięków których dotąd nie słyszał.