Flo Rida przedstawia nowość we współpracy z Timmy Trumpet i INNĄ! Hymn wakacji 2021?

Flo Rida, jeden z najpopularniejszych artystów w Stanach Zjednoczonych, przedstawia „Summer’s Not Ready” – utwór pełen pozytywnych, letnich wibracji! Numer powstał we współpracy z Timmy Trumpet – australijskim DJ’em znanym z utworów z gatunku progressive house oraz INNĄ – jedną z najbardziej uznanych artystek w Rumunii.

Po ponad 10 latach od ich pierwszej współpracy przy „Club Rocker”, Flo Rida i INNA spotkali się ponownie, żeby stworzyć hit lata 2021!

„Summer’s Not Ready” to hymn na ciepłe, letnie dni, zachody słońca w gronie przyjaciół i noce wypełnione imprezami do białego rana. Wyjątkowa współpraca tych 3 międzynarodowych artystów, oficjalnie inauguruje letnie świętowanie!  

Tramar Lacel Dillard, znany jako Flo Rida, to jeden z najbardziej uznanych amerykańskich raperów. Zaangażowanie i oddanie jego fanów to najlepszy dowód na ciężką pracę artysty, której owocem są liczne muzyczne osiągnięcia. Wśród nich znajduje się utwór „Low”, który przez 10 tygodni utrzymywał się na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w USA.

Timmy Trumpet to z kolei jeden z najbardziej uznanych australijskich DJów, który dał się poznać w świecie muzyki progressive house dzięki utworowi „Freaks”. Numer ten powstał przy współpracy z Savage i stał się najczęściej graną piosenką w Nowej Zelandii. Sukces ten przypieczętowało 6 platynowych płyt w Australii i 3 w Nowej Zelandii.

INNA, będąca w międzynarodowym przemyśle muzycznym od ponad dekady, ciągle zaskakuje swoimi coraz to nowszymi kolaboracjami z topowej klasy artystami. Jej piosenki nucone są przez fanów na całym świecie- „Hot,” „Sun Is Up,” „Flashbacks”, czy „Deja vu” to jedne z największych hitów INNY. Wielkie uznanie dla jej pracy było jednym z powodów, dla którego artystka stała się częścią ogromnego projektu wraz z Pitbullem, Flo Ridą, Daddy Yankee i Juanem Magan. Jeden z najnowszych hitów INNY „Flashbacks” przez 9 dni z rzędu utrzymywał się na szczycie najczęściej granych utworów w rosyjskich stacjach radiowych.