W teledysku do „Hero” Faouzia przedziera się przez świat gier wideo jako bohaterka akcji

20 letnia kanadyjsko marokańska piosenkarka, autorka tekstów i multiinstrumentalista Fouzia prezentuje nowy singiel „Hero„.

Napisałam „Hero” późną nocą, robiąc sobie przerwę w nauce do egzaminów. Piosenka omawia uczciwe i rozsądne oczekiwania wobec miłości, którą dajesz i otrzymujesz w związku lub przyjaźni. To dwukierunkowa droga, a każdy zdrowy związek wymaga wzajemnego wsparcia obu stron.

Faouzia

Utwór powstał w grudniu ubiegłego roku gdy Faouzia, specjalistka od inżynierii komputerowej przygotowywała się do egzaminów końcowych. Nagrała wtedy demo piosenki w swoim domowym studiu w piwnicy. Później wokalistka współpracowała z Alexem Koste aby wydobyć z utworu to co najlepsze.

Faouzia wydała swój pierwszy singiel w wieku 15 lat i szybko zdobyła popularność w radiu i ponad milion streamów na całym świecie. W 2018 roku zwróciła na siebie międzynarodową uwagę utworem „Battle”, który znalazł się na przebojowym albumie Davida Guetty pt. „7” 

Faouzia, pierwsza kanadyjska „Artist on the Rise” na YouTube , wydała także szereg imponujących kolaboracji, w tym „I Dare You ( كنتحداك )”, niezwykły dwujęzyczny duet z trzykrotną zdobywczynią nagrody GRAMMY® i światową supergwiazdą Kelly Clarkson, I Fly”, z duetem DJ-ów Galantis, który pojawił się na ścieżce dźwiękowej SCOOB! ALBUM oraz „Money” u boku francuskiego rapera Ninho.

Artystka obecnie ciężko pracując nad swoim dług oczekiwanym debiutanckim albumem.