Mad-Music.pl

W teledysku do „Hero” Faouzia przedziera się przez świat gier wideo jako bohaterka akcji

20 letnia kanadyjsko marokańska piosenkarka, autorka tekstów i multiinstrumentalista Fouzia prezentuje nowy singiel “Hero“.

Napisałam „Hero” późną nocą, robiąc sobie przerwę w nauce do egzaminów. Piosenka omawia uczciwe i rozsądne oczekiwania wobec miłości, którą dajesz i otrzymujesz w związku lub przyjaźni. To dwukierunkowa droga, a każdy zdrowy związek wymaga wzajemnego wsparcia obu stron.

Faouzia

Utwór powstał w grudniu ubiegłego roku gdy Faouzia, specjalistka od inżynierii komputerowej przygotowywała się do egzaminów końcowych. Nagrała wtedy demo piosenki w swoim domowym studiu w piwnicy. Później wokalistka współpracowała z Alexem Koste aby wydobyć z utworu to co najlepsze.

Faouzia wydała swój pierwszy singiel w wieku 15 lat i szybko zdobyła popularność w radiu i ponad milion streamów na całym świecie. W 2018 roku zwróciła na siebie międzynarodową uwagę utworem „Battle”, który znalazł się na przebojowym albumie Davida Guetty pt. “7” 

Faouzia, pierwsza kanadyjska „Artist on the Rise” na YouTube , wydała także szereg imponujących kolaboracji, w tym „I Dare You ( كنتحداك )”, niezwykły dwujęzyczny duet z trzykrotną zdobywczynią nagrody GRAMMY® i światową supergwiazdą Kelly Clarkson, I Fly”, z duetem DJ-ów Galantis, który pojawił się na ścieżce dźwiękowej SCOOB! ALBUM oraz „Money” u boku francuskiego rapera Ninho.

Artystka obecnie ciężko pracując nad swoim dług oczekiwanym debiutanckim albumem.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama