Mad-Music.pl

Dokument o Tomie Swoon – polskim DJ’u, który podbija światą scene klubową!

 
TAG -->

image001

Jest jedynym Polakiem, który podbija scenę klubową poza granicami naszego kraju! Tom Swoon, czyli Dorian Tomasik, pochodzący z Goleniowa k. Szczecina, młody producent może poszczycić się kontraktem z kultową wytwórnią Ultra Records, występami w najbardziej prestiżowych klubach i festiwalach na świecie (Tomorrowland, Sensation, Sunrise Festival).
Stale podróżuje, wydaje kolejne utwory (posłuchaj/ kup  najnowszy kawałek – „Stay Together” TUTAJ), scenę z największymi nazwiskami ze świata muzyki klubowej, takimi jak Tiesto, Avicii, Hardwell, Martin Garrix, NERVO czy Steve Aoki, którzy także regularnie grają jego utwory w swoich setach i audycjach radiowych. A w ub. r. zadebiutował jako pierwszy Polak na  #46 zestawiania DJ MAG TOP100 – prestiżowej listy najlepszych DJ’ów świata!

Tom ujawnił właśnie paradokument opowiadający o jego dotychczasowej przygodzie z muzyką, w której opowiada o początkach swojej kariery, odsłania kulisy świata muzyki EDM, ale pokazuje również jak wygląda jego życie prywatne, w rodzinnym Goleniowie.

Dokument „My Journey So Far” można zobaczyć TUTAJ!

Obecnie w ramach trasy Never Give Up Tour Tom Swoon występuje w Azji, ale już w  lutym powraca na Stary Kontynent i pojawi się  m.in. w Ministry of Sound w Londynie i na Winter World 2016 w Niemczech.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama