Dokument o Tomie Swoon – polskim DJ’u, który podbija światą scene klubową!

image001

Jest jedynym Polakiem, który podbija scenę klubową poza granicami naszego kraju! Tom Swoon, czyli Dorian Tomasik, pochodzący z Goleniowa k. Szczecina, młody producent może poszczycić się kontraktem z kultową wytwórnią Ultra Records, występami w najbardziej prestiżowych klubach i festiwalach na świecie (Tomorrowland, Sensation, Sunrise Festival).
Stale podróżuje, wydaje kolejne utwory (posłuchaj/ kup  najnowszy kawałek – „Stay Together” TUTAJ), scenę z największymi nazwiskami ze świata muzyki klubowej, takimi jak Tiesto, Avicii, Hardwell, Martin Garrix, NERVO czy Steve Aoki, którzy także regularnie grają jego utwory w swoich setach i audycjach radiowych. A w ub. r. zadebiutował jako pierwszy Polak na  #46 zestawiania DJ MAG TOP100 – prestiżowej listy najlepszych DJ’ów świata!

Tom ujawnił właśnie paradokument opowiadający o jego dotychczasowej przygodzie z muzyką, w której opowiada o początkach swojej kariery, odsłania kulisy świata muzyki EDM, ale pokazuje również jak wygląda jego życie prywatne, w rodzinnym Goleniowie.

Dokument „My Journey So Far” można zobaczyć TUTAJ!

Obecnie w ramach trasy Never Give Up Tour Tom Swoon występuje w Azji, ale już w  lutym powraca na Stary Kontynent i pojawi się  m.in. w Ministry of Sound w Londynie i na Winter World 2016 w Niemczech.