Isles of Goto z Mayą Krav zagrają w sosnowieckiej Comityvie 2.0!

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór muzyczny, który odbędzie się 3 grudnia w Sosnowcu! To będzie koncert, na którym muzyka alternatywna spotka się z elektronicznymi dźwiękami. Na scenie wystąpią utalentowani wykonawcy: nowy alternatywny zespół Isles of Goto oraz Maya Krav, producentka muzyki elektronicznej.

Ten wieczór to nie tylko wyjątkowa okazja do posłuchania fantastycznych brzmień, ale także możliwość spędzenia czasu w gronie pasjonatów dźwięku. Isles of Goto przyniosą swoje niepublikowane utwory oraz najnowszy singiel “Chapelle Ardente”, co przeniesie słuchaczy w niezwykły muzyczny świat. Maya Krav zabierze nas w podróż przez elektronicznych brzmienia syntezatorów, które poruszą zmysły i rozgrzeją atmosferę.

Isles of Goto to grupa czterech muzyków tworzących audiowizualny projekt pogrążony w dźwiękowej melancholii i monochromie starych filmów. Pochodzący z miast aglomeracji śląskiej, min. Mysłowic oraz Chorzowa członkowie grupy odkrywają brzmienia szeroko pojętej muzyki alternatywnej, min. shoegaze’u, post rocka, art rocka i ambientu. W lipcu wydali swój debiutancki singiel pt. „Chapelle Ardente”, aktualnie zaś pracują nad swoją pierwszą EP-ką.

Maya Krav to brokatowa producentka muzyki elektronicznej, która swoimi bitami i energiczną osobowością nie raz poruszyła cały tłum do tańca. Zadebiutowała w grudniu 2020 i od tego czasu zagrała ponad 40 koncertów, a w tym, m.in. przed sanah, na wielu Juwenaliach, we Francji, a także na FEST Festivalu 2022, tym samym pokazując, że na polskiej scenie elektronicznej pojawiło się nowe nazwisko!

Nie przegapcie tego unikalnego koncertu! Wydarzenie odbędzie się w pięknej scenerii sosnowieckiego lokalu Comityva 2.0. To doskonała okazja, by wraz z przyjaciółmi lub rodziną spędzić wieczór, ciesząc się niepowtarzalnym klimatem występów.

Bilety będą dostępne na wejściu w cenie 15zł. Przyjdźcie i dołączcie do nas 3 grudnia w Sosnowcu na koncercie Isles of Goto i Mai Krav. Czekamy na Was!