Mad-Music.pl

“Dym” BARANOVSKIEGO z Laurą Breszką!

Niektórzy kojarzą wokalistę z udziału w popularnym talent show a inni z koncertów xxanaxx, których od dwóch lat wspiera grą na klawiszach i gitarze. Przyszedł jednak czas, gdy BARANOVSKI skupia się na autorskiej twórczości. A oto jej przedsmak!

Muzyk powoli odkrywa karty debiutanckiego albumu, który premierę będzie miał jeszcze w tym roku. Dym to jedna z pierwszych zapowiedzi wydawnictwa, w której wystąpiła znana z polskiej edycji programu Saturday Night Live, Laura Breszka. Utwór od dawna rozbrzmiewa w rozgłośniach radiowych, szturmem zdobywając czołowe miejsca list przebojów.

W warstwie muzycznej na pierwszy plan wyłania się basowe brzmienie i jak sam BARANOVSKI mówi: jest połączeniem klasycznych patentów z innowacyjnymi rozwiązaniami. Dym to mieszanka różnych stylów i gatunków, co finalnie zaowocowało popowym, wyszukanym brzmieniem.

 

‘Dym’ to krótka historia o relacji utkwionej w najgorętszym z żywiołów. Płomień i dym. Pod ich przykrywką kryje się burzliwy związek, który finalnie okazuje się wypalać i jak to z ogniem bywa, czeka na nieuniknione wygaśnięcie.


Więcej:

BARANOVSKI na Facebooku

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama