Mad-Music.pl

LP – wyjątkowy głos, wyjątkowa wokalistka, wyjątkowy talent…

LP należy do tego gatunku artystów, którzy sprawiają, że sala pełna publiczności wstrzymuje oddech, a pod koniec występu wszyscy zrywają się z krzeseł do owacji na stojąco” – LA Times

Jesteśmy u progu narodzin wielkiej gwiazdy. Ma tak unikalną charyzmę, którą potrafi urzec ogromną publiczność” – Wall Street Journal

Nowa wielka postać na rockowej scenie? Tak – to ona!”ELLE

Urodziła się w Nowym Jorku, ale od roku 2010 za dom ma Los Angeles. LP, czyli naprawdę Laura Pergolizzi, ma olbrzymi talent kompozytorski, z którego korzystały już takie sławy jak Rihanna, Rita Ora, Backstreet Boys czy Christina Aguilera. Ale jest też wokalistką, która od 2001 roku wytrwale pracuje na własne nazwisko. Udało jej się zwrócić uwagę dużej wytwórni, która podpisała z nią kontrakt w 2014 roku na wydanie trzeciego w jej karierze albumu “Forever For Now”, który dał jej zasłużony sukces i uznanie recenzentów.

3EE11175-191A-413D-865E-D6473E077BF4

Najnowsza singlowa piosenka wybitnie utalentowanej i obdarzonej niezwykle przejmującym głosem amerykańskiej wokalistki i kompozytorki LP nosi tytuł „Lost On You”.  To pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy uwielbiają piękne, ambitne i nastrojowe piosenki! Utwór “Lost In You” znalazł się na EP-ce “Death Valley”, która niebawem ukaże się wPolsce.

“Lost On You” to swobodnie płynąca piosenka, której spokojny klimat przeszywany jest przez charakterystyczny głos LP. Kompozycja jest owocem współpracy z producentem Mike’em Del Rio. To piosenka o utraconym czasie i miłości. Laura wyśpiewuje toast za wszystkie zmarnowane chwile na nieudany związek.

Singiel zdobył szczyty list m.in. w Grecji i Portugalii, trafił na miejsce trzecie Hype Machine’s Popular Charts oraz na szóste Spotify Viral Charts już w tygodniu debiutu

Teledysk do utworu “Lost On You” powstał w dwóch ważnych miastach dla artystki – Nowym Jorku, w którym się urodziła oraz w Los Angeles, w którym od 2010 roku mieszka. Piękny klip wyreżyserował Chuck David Willis.

 

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama