Materiały prasowe

Marshmello i Halsey łączą siły w nowym singlu „Be Kind”

„Be Kind” – wspólny singiel Marshmello i Halsey. – Chwilę po skończeniu tego utworu, od razu go pokochałem! Z Halsey bardzo szybko nawiązaliśmy porozumienie. Wyszło super – zachwala wspólny kawałek Marshmello.

„Be Kind” to najnowszy singiel Marshmello. W 2019 jego duet z Bastille – „Happier” – pokrył się pięciokrotną platyną, a „Silence” z Khalidem – czterokrotną. Status platyny uzyskały również jego single „Project Dreams” ft. Roddy Ricch oraz „Everyday” ft. Logic.

Marshmello ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Bastille, Selena Gomez, Migos, Khalid, Logic, Kane Brown i wielu innych. Całkowita liczba streamów jego katalogu przekracza 7 miliardów w samym Spotify. Artysta może poszczycić się 44 mln subskrybcji na YouTube, co czyni go drugim najpopularniejszym muzykiem w platformie.

Halsey rozpoczęła 2020 rok premierą albumu „Manic”, który zadebiutował na szczycie Billboard’s Top Current Albums oraz zyskał status platyny w wielu krajach, w tym w Stanach. Na krążku znalazł się m.in. wielki hit „Without Me” – najpopularniejsza piosenka w amerykańskich radiach oraz najdłużej utrzymujący się w Top 10 Hot 100 singiel wokalistki w XXI wieku. „Manic” promują również single „Graveyard” i „You Should Be Sad”.

Od 2015 roku, Halsey zdążyła zgromadzić ponad 25 miliardów streamów i sprzedać 12 mln egzemplarzy albumów na całym świecie. Występowała na pięciu kontynentach, była nominowana do Grammy i pojawiała się na okładkach takich magazynów jak „Rolling Stone”, „NYLON”, „Cosmopolitan”, „Forbes”, „Playboy” czy „Billboard”. Wydała trzy platynowe albumy: „BADLANDS” (2015), „hopeless fountain kingdom” (2017) i „Manic” (2020). Halsey sprawdza się również jako aktorka – wystąpiła m.in. w „Narodzinach gwiazdy” u boku Lady Gagi i Bradleya Coopera. Jest aktywistką na rzecz młodzieży, praw kobiet oraz społeczności LGBTQ.