Michał Szpak z kolejnym sukcesem na koncie!

W minioną sobotę Michał Szpak w finale 8. Edycji programu „The Voice Of Poland” po raz pierwszy wykonał na żywo swój najnowszy singiel zatytułowany „Don’t Poison Your Heart”! (KUP/POSŁUCHAJ TUTAJ) Na scenie towarzyszyła mu podopieczna z jego drużyny, czyli Marta Gałuszewska. Marta wygrała program a o jej zwycięstwie Michał mówi tak:Jestem z Marty bardzo dumny, wygrała zasłużenie – dawno na polskim rynku muzycznym nie było tak dobrze śpiewającej dziewczyny. Zarówno dla niej jak i dla mnie był to debiut w tym programie i w jej i w moim przypadku zwieńczony sukcesem. Cieszę się, że sprostałem temu wyzwaniu, jako trener i to właśnie moja podopieczna wygrała 8. Edycję The Voice of Poland.

Po wielkim sukcesie albumu „Byle Być Sobą” (KUP/POSŁUCHAJ TUTAJ) Michał Szpak po dwóch latach od premiery swojego platynowego krążka wszedł do studia nagrań i oddał się pracy nad swoim drugim albumem. Już dziś możecie zobaczyć teledysk do pierwszego singla zwiastującego nowe wydawnictwo. Bogata wizualnie koncepcja intryguje i zmusza widza do refleksji. To oryginalny, bardzo aktualny pomysł, uwydatniający wymowne słowa utworu. Tekst porusza problem hejtu i fake’u. Szczególnie w sieci. Jest o tym, by nie zatruwać swojego umysłu i serca nienawiścią, bo przez to tracimy swoją dobrą energię.

Nasze naturalne „światło” – nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni i zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” – hejt i fake – truciznę XXI wieku. – tak o utworze mówi sam artysta.

Twórcami „Don’t Poison Your Heart” są Andy Palmer i Kamil Varen.

Album, który ukaże się wiosną będzie następcą krążka – „Byle Być Sobą”, który osiągnął status Platynowej Płyty. Album zawiera między innymi eurowizyjny przebój „Color of your life (ZOBACZ TERAZ), czy „Jesteś bohaterem” (ZOBACZ TERAZ).