Mad-Music.pl

Michał Szpak z kolejnym sukcesem na koncie!

W minioną sobotę Michał Szpak w finale 8. Edycji programu „The Voice Of Poland” po raz pierwszy wykonał na żywo swój najnowszy singiel zatytułowany „Don’t Poison Your Heart”! (KUP/POSŁUCHAJ TUTAJ) Na scenie towarzyszyła mu podopieczna z jego drużyny, czyli Marta Gałuszewska. Marta wygrała program a o jej zwycięstwie Michał mówi tak:Jestem z Marty bardzo dumny, wygrała zasłużenie – dawno na polskim rynku muzycznym nie było tak dobrze śpiewającej dziewczyny. Zarówno dla niej jak i dla mnie był to debiut w tym programie i w jej i w moim przypadku zwieńczony sukcesem. Cieszę się, że sprostałem temu wyzwaniu, jako trener i to właśnie moja podopieczna wygrała 8. Edycję The Voice of Poland.

Po wielkim sukcesie albumu „Byle Być Sobą” (KUP/POSŁUCHAJ TUTAJ) Michał Szpak po dwóch latach od premiery swojego platynowego krążka wszedł do studia nagrań i oddał się pracy nad swoim drugim albumem. Już dziś możecie zobaczyć teledysk do pierwszego singla zwiastującego nowe wydawnictwo. Bogata wizualnie koncepcja intryguje i zmusza widza do refleksji. To oryginalny, bardzo aktualny pomysł, uwydatniający wymowne słowa utworu. Tekst porusza problem hejtu i fake’u. Szczególnie w sieci. Jest o tym, by nie zatruwać swojego umysłu i serca nienawiścią, bo przez to tracimy swoją dobrą energię.

Nasze naturalne „światło” – nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni i zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” – hejt i fake – truciznę XXI wieku. – tak o utworze mówi sam artysta.

Twórcami “Don’t Poison Your Heart” są Andy Palmer i Kamil Varen.

Album, który ukaże się wiosną będzie następcą krążka – „Byle Być Sobą”, który osiągnął status Platynowej Płyty. Album zawiera między innymi eurowizyjny przebój „Color of your life (ZOBACZ TERAZ), czy „Jesteś bohaterem” (ZOBACZ TERAZ).

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama