Mad-Music.pl

Nowa piosenka supergrupy Jacka White’a. Premiera płyty The Dead Weather Dodge And Burn 25 września!

Dodge & Burn Standard LP Cover Artwork Lo-Res

25 września 2015 roku, ukaże się trzecia studyjna płyta supergrupy The Dead Weather, “Dodge And Burn”. W sieci pojawiła się kolejna piosenka zapowiadająca wydawnictwo.

Zespół The Dead Weather, czyli: Jack White, Alison Mosshart (The Kills), Dean Fertita (Queens Of The Stone Age) i Jack Lawrence (The Raconteurs), udostępnił do odsłuchu pochodzącą z albumu “Dodge And Burn” kompozycję “Cop And Go”. Można posłuchać jej na profilu w serwisie Soundcloud należącej do Jacka White’a wytwórni Thin Man Records.

Utwór “Cop And Go” można już zakupić w formie plików cyfrowych. Dostępna na nich jest również wcześniej ujawniona singlowa piosenka “I Feel Love (Every Million Miles)”.

Album “Dodge And Burn” nagrano w Nashville, w należącym do Jacka White’a Third Man Studio. Prace rozpoczęły się kilka lat temu. Efektem jest 12 kompozycji.

 

Tracklista płyty “Dodge And Burn”:

 1. I Feel Love (Every Million Miles)
 2. Buzzkill(er)
 3. Let Me Through
 4. Three Dollar Hat
 5. Lose The Right
 6. Rough Detective
 7. Open Up
 8. Be Still
 9. Mile Markers
 10. Cop and Go
 11. Too Bad
 12. Impossible Winner

 

Przypomnijmy, że supergrupa The Dead Weather powstała w 2009 roku. Na jej koncie są albumy “Horehound” (2009) oraz wspomniany “Sea Of Cowards” (2010).

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama