Nowy, pozytywny klip Tabb&Sound’n’Grace do singla „Na Pewno”

Po ogromnym sukcesie singli „Dach” oraz „Możesz Wszystko”, promujących najlepiej sprzedającą się płytę w Polsce ostatnich tygodni, przyszedł czas na kolejny przebój z tej złotej płyty, który doczekał się już klipu!

Nowy singiel nosi tytuł „Na Pewno” i zapowiada się kolejny hit z płyty „Atom”. Jest już grany przez największe stacje radiowe w Polsce i zajmuje wysokie pozycje na listach przebojów.

Płyta „ATOM” od 2 czerwca jest dostępna w sklepach muzycznych i w ciągu pierwszego miesiąca sprzedaży plasowała kilkukrotnie w TOP OLiS oraz pokryła się złotem. To wielki sukces, który jest fenomenem w skali światowej. Nigdy bowiem wcześniej w żadnym kraju, żaden chór nie osiągnął sukcesu na miarę Sound’n’Grace. Lansując hity, które są najczęściej granymi piosenkami w radiach i sprzedając płyty w ilościach których mogą im pozazdrościć największe gwiazdy w tym kraju.

TabbSoundnGrace1

 

Ta płyta jest dowodem, że można połączyć jakość z przystępnością, że można wyprodukować płytę na światowym poziomie a jednocześnie mieć atuty jakich nikt wcześniej na świecie nie osiągnął. ATOM to płyta, która spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem dziennikarzy muzycznych za czym poszły liczne recenzje wychwalające płytę..ale to przede wszystkim płyta, którą pokochali zwykli ludzie i zapragnęli mieć we własnych zbiorach…

Bowiem jak pisze autorka tekstów Patrycja Kosiarkiewicz: „ATOM to płyta dla ludzi pozytywnych od ludzi pozytywnych. Nie opowiada o chodzących ideałach – bohaterowie w tekstach popełniają błędy, jednak nie poddają się, wyciągają lekcje, a porażki przekuwają w zwycięstwa, szczególnie to najważniejsze – nad samym sobą. Ten album ma być zastrzykiem dobrej energii, przypomnieniem, że warto być wdzięcznym, warto określić w życiu właściwe priorytety, warto mu zaufać. Mówi o mocy jaką nosimy w sobie jako wspólnota – co jest nawiązaniem do idei chóru, ale też o indywidualnej mocy drzemiącej w każdym z nas. To tak jakby ktoś pukał do ciebie z przesłaniem: Hej, masz TO w sobie i TO czeka na odkrycie. To może być miłość, pasja, wiara, siła, nadzieja – co wybierzesz. Jeśli miałabym wybrać tylko jedną z dziesiątek fraz jakie tworzą debiut Tabb / S&G, to byłoby to: „tak samo ważny dąb jak łupina, wokół nikogo się nie kręci świat, jedyne co dziś masz to ta chwila, bądź jak ptak„.