Mad-Music.pl

Nowy singiel Jay’a Z – Spiritual

jay-z-tidal-2016-thatgrapejuice-600x465

Po 3 latach od wydania albumu Magna Carta Holy Grail, Jay Z powraca z czymś nowym! Amerykański raper niespodziewanie opublikował na swoim serwisie streamingowym Tidal najnowszy singiel. Spiritual jest zainspirowany ostatnimi wydarzeniami: morderstwem mężczyzny przez policjanta.

Oto wypowiedź muzyka na temat utworu:

Punch (TDE) told me I should drop it when Mike Brown died, sadly I told him, “this issue will always be relevant.” I’m hurt that I knew his death wouldn’t be the last… I’m saddened and disappointed in THIS America – we should be further along. WE ARE NOT. I trust God and know everything that happens is for our greatest good, but man… it’s tough right now. Blessings to all the families that have lost loved ones to police brutality.

Na razie nie wiadomo czy jest to zapowiedź kolejnego krążka muzyka.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama