Mad-Music.pl

Nowy teledysk Avicii w 360 stopniach!

wert25-letni Tim Bergling znany jako Avicii nie próżnuje po sukcesie jego debiutanckiego albumu True i przygotowuje się do wydania kolejnej płyty zatytułowanej Stories, która ma ukazać się jesienią.

Do tej pory szwedzki DJ zaprezentował 3 utwory z nadchodzącego krążka: Feeling Good, The Nights i The Days. 22 maja zaprezentował kolejny singiel zatytułowany Waiting for Love, który został stworzony przy współpracy z Martinem Garrixem.

29 maja na portalu You Tube pojawił się teledysk do najnowszego singla w technologii 360 stopni! Dzięki niej możemy oglądać go z każdej strony i kierować podgląd na dowolne miejsce lub postać w filmie!

Uwaga! Technologia 360 stopni nie działa we wszystkich przeglądarkach. W celu skorzystania z niej zaleca się przeglądarkę Chrome.

Klip możecie obejrzeć poniżej:

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!