Mad-Music.pl

Premiera teledysku do piosenki “Tell Me That You Want Me”

Jazz For Idiots_okładka

Tell Me That You Want Me to pierwszy singiel promujący najnowsze wydawnictwo Maleńczuka – Jazz For Idiots. O czym jest utwór? Opisuje sytuację dojrzałego mężczyzny, który ma młodą dziewczynę i chciałby zostać doceniony. Do pewnego stopnia zdaje sobie sprawę,  że taki układ nie może trwać w nieskończoność, więc chciałby przynajmniej na koniec, usłyszeć, że jednak był komuś kiedyś potrzebny, że ten ktoś go potrzebował, szanował i kochał – mówi Artysta

Zupełnie odwrotną sytuację przedstawia teledysk. Jest to historia muzyka – menela próbującego żyć z gry na saksofonie i zakochanej w nim pięknej kobiety z wyższych sfer, którą bohater mimo jej natarczywości ciągle odrzuca. Zobaczcie sami!

Pomysłodawcą i współautorem scenariusza jest sam Maleńczuk. Zdjęcia do klipu odbyły się w Warszawie, a za produkcję odpowiedzialne jest Smoła Studio, pracujące z artystą przy wielu innych projektach.

Na albumie Jazz For Idiots Maleńczuk proponuje jazz o charakterze rozrywkowym, jazz dla każdego, jazz dla wszystkich. Album jest w przeważającej części instrumentalny, ale wielbiciele wokalu  Artysty znajdą w nim też coś dla siebie. To kompilacja standardów takich jak Devil Woman Charlesa Mingusa  czy Mr Syms Johna Coltrane’a w nowym aranżu, utworów autorskich o wdzięcznych tytułach, np. Snobby Bobby, jak również starych melodii  Maleńczuka jakAch, proszę pani w nowej – jazzowej – odsłonie.  Premiera płyty już 1 kwietnia.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama