Recenzja: Various Artists – „Young Stars 2015”

INFO:

Artysta: Various Artists
Tytuł: Young Stars 2015
Premiera: 31 maja 2015
Wytwórnia: My Music

OPIS:

Każdy nastolatek słyszał już o największym, polskim, młodzieżowym festiwalu Young Stars Festival, który w 2014 roku w Poznaniu zgromadził rzeszę fanów muzyki teenage. Organizatorzy zachwyceni liczną obecnością młodych osób postanowili zorganizować wydarzenie po raz drugi. Tym razem projekt Young Stars powraca ze zdwojoną siłą nie tylko ze względu dodatkowych atrakcji podczas festiwalu ale również dwupłytowym wydawnictwem.

Zdjęcie z Young Star Festival
Zdjęcie z Young Star Festival 2014 onet.pl

Album zatytułowany Young Stars 2015 zawiera dwa krążki z muzyką artystów uwielbianych przez młodych fanów. Na pierwszym z nich znajdziemy szesnaście piosenek muzyków, którzy wystąpią na scenie tegorocznej edycji festiwalu oraz hymn całego projektu. Oprócz sław takich jak Dawid Kwiatkowski, Saszan, Honorata Skarbek czy Patryk Kumór możemy posłuchać również wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej – Aleks, Mateusz Śmiechowski, Sylwia Przybysz itd. Nie zabrakło również zagranicznych zespołów, które także zobaczymy w Poznaniu – Room 94, 5Angels.

Na drugim zaś znalazło się aż dwadzieścia pozycji z utworami wybranymi przez słuchaczy Radio Young Stars w ramach tworzenia playlisty startowej. Na składance wyszukamy zagraniczne gwiazdy światowego formatu – Ariana Grande ft. Zedd, Will Sparks ft. Wiley & Elen Levon, 5 Second To Summer. Będziemy mogli również posłuchać propozycji polskich wokalistów takich jak Gosia Andrzejewicz, Verba oraz Loka.

Muszę przyznać że wytwórnia My Music, która winna jest temu całemu zamieszaniu miała i ma dalej naprawdę znakomity pomysł na promocję młodych talentów nie tylko poprzez wydanie świetnej kompilacji ale również poprzez organizowanie jedynego w Polsce młodzieżowego festiwalu, który z pewnością wypełnia lukę planów koncertowych młodzieży.

young-stars-2015

MOJA OCENA:

[yasr_overall_rating size=”large”]

OCENA CZYTELNIKÓW:

[yasr_visitor_votes size=”large”]