Mad-Music.pl

Scooter nowy singiel z albumu Scooter Forever!

Po świetnym “Bora! Bora! Bora!” nadszedł czas na jeszcze lepszy – “My Gabber” nagrany przy współpracy z Jebroer!

SCOOTER FOREVER to już 19. płyta w dyskografii grupy! Tytuł płyty – SCOOTER FOREVER, zostawia szerokie pole do interpretacji dla nowego materiału tych działających już nieprzerwanie od 25 lat wykonawców! SCOOTER z całą pewnością niejednokrotnie zaskakiwali niedowiarków swoimi ciągłymi sukcesami i długoletnią, nigdy niesłabnącą obecnością na klubowych parkietach. SCOOTER FOREVER to potężne brzmienie, nieustający, pulsujący rytm i doskonałe melodie.

Status SCOOTERA na przestrzeni lat został utrzymany dzięki niesłabnącej energii i kreatywności Michaela Simona i Phila Speisera, a także oczywiście twarzy całego przedsięwzięcia – MC H.P. Baxxtera. SCOOTER FOREVER to kolejny krok milowy w rozwoju zespołu. Już pierwszy singiel z płyty to murowany kolejny wielki hymn SCOOTERA – „Bora! Bora! Bora!”, perfekcyjny kawałek z genialnie prostą melodią. Aż trudno uwierzyć, że nikt nie wymyślił tego wcześniej! Na usta ciśnie się tylko jedno hasło – SCOOTER FOREVER!!

Album wzbogacony jest o dodatkowy krążek CD z rave’owymi klasykami z ostatnich 25 lat – m.in. „Lost in Love” Legend B., „Burning Phibes” Infrequent Oscillation czy “The First Rebirth” Jonesa & Stephensona.

Album dostępny w wersji podstawowej (2CD), wersji deluxe (2CD + szalik) oraz na winylu!

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama