Mad-Music.pl

SHURA / jedna z najbardziej obiecujacych mlodych artystek!

Cover_Nothing's_300CMYK

Pop lat 70-tych I 80-tych przefiltrowany przez R&B lat 90-tych Fader

Shura przenosi wszystko na wyższy poziom NME

Sensacyjna Sunday Times

Alt-popowa bohaterka Dazed & Confused

 

Shura nareszcie prezentuje swój debiutancki album  „Nothing’s Real”!

Pochodząca z Manchesteru Shura przyszła na świat w artystycznej rodzinie – ojciec kręci filmy dokumentalne, a matka jest rosyjską aktorką. Jednak to nie muzyka, ani sztuka były pierwszą miłością Shury, ale piłka nożna!  Artystka grała w drużynie Manchester City Girls. „Byłam dziwną chłopczycą, która ubierała się jak Kurt Cobain i przynosiła do szkoły gitarę” – mówi o sobieShura. Dopiero złamane serce artystki spowodowało, że poświęciła się muzyce. Emocje znalazły ujście w postaci utworu – w ten sposób powstał hit „Touch”, który wywołał spore zamieszanie w blogosferze i sprowokował powstanie kolejnych utworów, a w efekcie także debiutanckiej płyty.

 

Na „Nothing’s Real” wszystkie fascynacje Shury przybierają niecodziennie formy – od ujmującego popu lat 80-tych (wczesnej Madonny i  Janet Jackson) po „pościelowe R&B” w stylu Deva Hynesa, aż  po alternatywy rock spod znaku War on Drugs czy Fleetwood Mac. Album też odzwierciedla obsesję artystki tematyką sci-fi. „Nothing’s Real” zawiera utwory powstałe w ciągu ostatnich dwóch lat, ale inspiracjami i tematami sięgające daleko w przeszłość – dzieciństwo, dawne związki i rozstania, a jednocześnie mówiące też o możliwościach przyszłości. „Nothing’s Real” opowiada o uwalnianiu się od przeszłości, ale też jest niejako kapsułą czasu przenoszącą wszystkie dotychczasowe doświadczenia miłosne w nieznaną przyszłość.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama