Mad-Music.pl

Szczegóły albumu Gwen Stefani – This Is What the Truth Feels Like…

 
TAG -->

gwen-stefani-2014

Gwen Stefani po dziesięciu latach od wydania The Sweet Escape wreszcie postanowiła wypuścić kolejny album. Zatytułowany This Is What the Truth Feels Like… ma być wydany w tym roku.

Niestety fani kawałków Baby Don’t Lie czy Spark The Fire nie znajdą ich na trackliście. Utwóry nie osiągnęły komercyjnego sukcesu na jaki pewnie liczyła piosenkarka, więc postanowiła je odłożyć na bok.

Nad nowym projektem Gwen pracowała wraz z Justin’em Tranter’em oraz producentami z duetu Mattman & Robin. Ci ostatni są odpowiedzialni za sukces kawałków takich jak Moments Tove Lo, Love Myself Hailee Steinfeld czy Run Away With Me Carly Rae Jepsen.

Pierwszym promującym singlem albumu został utwór Used To Love You, który miał swoją premierę w październiku. Kolejnym natomiast został utwór Make Me Like U.

Tracklista:

 1. Misery
 2. You’re My Favorite
 3. Where Would I Be?
 4. Make Me Like U
 5. Truth
 6. Used to Love You
 7. Send Me a Picture
 8. Red Flag
 9. Asking 4 It
 10. Naughty
 11. Me With Out You
 12. Rare

 

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

 •  
  TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama