Mad-Music.pl

Szczegóły nowego albumu Green Day + Nowy Singiel

Green-Day-Revolution-Radio-2016-2480x2480

Po czterech latach od wydania trzyczęściowego albumu ¡Uno! ¡Dos! ¡Tré!, Green Day powraca z nową muzyką dla swoich fanów. Amerykański pop-punk’owy zespół planuje wydać Revolution Radio, bo taki nosi tytuł dwunaste już wydawnictwo 7 października nakładem wytwórni  Reprise Records.

Pierwszym singlem promującym został utwór Bang Bang. Jego oficjalna premiera odbyła się 11 sierpnia w US radio a do sprzedaży cyfrowej trafi dzień później. się dopiero 12 sierpnia. Jest także dostępne lyric video na profilu, na Facebook’u grupy.

A oto wypowiedź frontmana zespołu, Billie’go Joe Armstrong’a na temat płyty:

Of course the world has lost its collective mind… and me, Mike and Tré are lost souls too. Revolution Radio is a movement for lost souls to come together… dance together… sing together… and most of all, find each other. That’s what the spirit of Green Day has been about since day one.

 

Tracklista:

 1. Somewhere Now
 2. Bang Bang
 3. Revolution Radio
 4. Say Goodbye
 5. Outlaws
 6. Bouncing Off the Wall
 7. Still Breathing
 8. Youngblood
 9. Too Dumb To Die
 10. Troubled Times
 11. Forever Now
 12. Ordinary World

 

Singiel / Lyric Video

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!