Mad-Music.pl

“Szybka Miłość” Jana Benedeka z gościnnym udziałem Ani Tacikowskiej!

image001 (1)

Ania Tacikowska nawiązała współpracę z Janem Bendekiem, członkiem grupy T.Love, który pracuje właśnie nad swoim debiutanckim albumem. Ania swojego niesamowitego wokalu użyczyła w jego najnowszym singlu zatytułowanym „Szybka Miłość”, który od dziś będzie można usłyszeć w stacjach radiowych.

Ania Tacikowska jest jednym z większych odkryć czwartej edycji X Factora. Gdy zgasły światła reflektorów wokalistka nie odpoczywała ani przez chwilę. Zamiast odcinania

kuponów od popularności, jaką zapewnił jej X Factor, zaczęła pracować na własne nazwisko. Koncertowała, dawała solowe live acty, wspólnie ze znanymi artystami rodzimej sceny muzycznej uczestniczyła w licznych jam sessions. W 2014 roku wzięła udział w promocyjnym koncercie Coca Coli
i ruszyła w klubową trasę z dj’skim kolektywem Glassesboys (znani ze współpracy ze Snoop Doggiem).

Na polskim rynku muzycznym zadebiutowała wiosną tego roku, radiowym przebojem „Na dzień dobry”, czym pozytywnie zaskoczyła zarówno swoich fanów jak i pozostałych słuchaczy.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!