Tak brzmi „Mokotów” według Lilly Hates Roses

image001

Zespół Lilly Hates Roses wydaje pierwszego singla z nadchodzącej płyty i deklaruje swoją sympatię do Warszawy. Premiera Radiowa utworu „Mokotów” miała miejsce  już 1 czerwca.

Kamil Durski i Kasia Golomska to nieprzeciętny duet, w którym podobne gusta i wrażliwość na muzykę tworzą spójną całość z kreatywnością, swobodą tworzenia, a przede wszystkim szczerym przekazem. Po sukcesie debiutanckiej płyty „Something To Happen” przyszła pora na drugi krążek, który ukaże się nakładem Sony Music Poland.

Piosenki Lilly Hates Roses mają to do siebie, że z łatwością przechodzą z lekkiej i przyjemnej stylistyki do smutnych i gorzkich wyznań. Utwór „Mokotów” zdecydowanie należy to tej pierwszej grupy. – Za każdym razem, kiedy odwiedzam Warszawę dzieją się piękne rzeczy – mówi Kasia Golomska. Piosenka, mimo że zatytułowana lokalnie, jest bardzo uniwersalna. Jak wiele utworów grupy, ten też jest opowieścią, w której słuchacz znajdzie trochę siebie.

Członkowie zespołu podkreślają, że warszawska dzielnica to nie tylko wdzięczna bohaterka piosenki, ale także świetnie brzmiąca nazwa i klawy tytuł. O samej Warszawie mówią jednogłośnie – Lubimy to miasto.