Teaser teledysku „Herbu Warkoczyk” Zabrockiego – premiera w Dzień Dziecka!

Zabrocki

Prezentujemy teaser animowanego teledysku „Herbu Warkoczyk” Zabrockiego zaśpiewanego razem z córką Artysty – Olgą Zabrocką. Premiera teledysku odbędzie się 1 czerwca w Dzień Dziecka!

Piosenka zapowiada pierwszy solowy album Zabrockiego, który ukaże się już we wrześniu tego roku. Gośćmi na albumie będą m.in. Katarzyna Nosowska, Czesław Mozil, czy Barbara Wrońska.

Marcin Zabrocki jest na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Przez ten czas grał w takich legendarnych zespołach jak m.in. Hey, Nosowska, Mr Z’oob czy Pogodno. Aktualnie gra również w projekcie Mister D.

Autorką klipu jest Karolina Jacewicz, absolwentka animacji na poznańskim UAP. Jej realizacje to eklektyczne obrazy na bazie technik klasycznej animacji często łączone z szeroko pojętymi multimediami. Zadebiutowała animacją „a.e.i.o.u” w 2008 na wystawie w Gallery Mittwoch w Berlinie. Autorka kilkunastu wielkoformatowych projekcji multimedialnych w różnych przestrzeniach miejskich w Polsce i Berlinie m.in na festiwalu Outer Spaces. Laureatka festiwalu filmowego „Tranzyt”, jej realizacja „urban untitled” była wyświetlana w kinie w Poznaniu i Warszawie. Współtwórczyni jazzowego projektu audiowizualnego „Tirvyous Wagon”, odpowiada za oprawę wizualną trasy koncertowej Mister D. Reżyserka i współwykonawczyni scenografii multimedialnej do Walkirii reż. Michała Znanieckiego w operze w Oviedo (Hiszpania).

Źródło: Kayax