Wspierani Artyści: The Rookles

The RooklesThe Rookles

Muzyka The Rookles to unikalne połączenie melodyjnego popu i indie rocka, a znakiem rozpoznawczym formacji są przebojowe kompozycje, harmonie wokalne i świadome czerpanie z najlepszych tradycji lat 60. i światowego rock and rolla.

Występy The Rookles zawsze cechują się niesamowitą energią i dużą dawką humoru, a autentyczna radość z gry i pasja udzielają się publice. Nigdy nie grają tak samo. Zgodnym chórem stwierdzają, że harmonie wokalne to zjawisko, które wśród młodych kapel w Polsce po prostu NIE WYSTĘPUJE. Dla nich śpiewanie na głosy to korzenie rock and rolla, a zarazem jeden z kluczowych składników najlepszych zachodnich produkcji – ale trzeba umieć to robić. Harmonie wokalne to znak firmowy Rooklesów i ich tajna muzyczna broń.

The Rookles wielokrotnie podkreślali uniwersalność swojej muzyki, występując na jednej scenie z takimi gwiazdami, jak Enej, LemON, Ania Rusowicz, Big Day, Myslovitz czy Zabili Mi Żółwia. Ponadto zespół przez niemal dwa lata działalności zagrał dziesiątki imprez klubowych, plenerowych i eventowych, gdzie od pierwszych nut przekonywał do siebie każdą publiczność.