Mad-Music.pl

AronChupa, autor hitu „I’m An Albatroaz” powraca z nowym singlem – „Fired Cuz I Was Late” !

Single Cover_Fired Cuz I Was LateSzwedzki producent, AronChupa powraca z najnowszym singlem „Fired Cuz I Was Late”. Długo wyczekiwany utwór to następca mega hitu – „I’m An Albatraoz”, który pokrył się podwójną platyną i zanotował łącznie ponad 500 milionów odtworzeń w Internecie.

„Fired Cuz I Was Late” jest dowodem na wszechstronny talent producencki Arona. Mieszając gatunki dance i urban, producent kolejny raz udowadnia, że wie, jak tworzyć chwytliwe brzmienia, jednocześnie traktując swoją twórczość i słuchacza z lekkim przymrużeniem oka.

Mijający rok 2015 okazał się przełomowy w karierze AronChupa. Spektakularny sukces debiutanckiego singla „I’m  An Albatroaz” (#1 w ponad 50. krajach), występ na głównej scenie Ultra Music Festival w Miami i międzynarodowa trasa koncertowa, sprawiła, że Aron znalazł się w czołówce twórców wyznaczających trendy współczesnej muzyki elektro-popowej.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .