Mad Music

Posłuchaj Anne-Marie – „Heavy”!

Wielkie objawienie ostatnich miesięcy ujawnia kolejnego singla! Posłuchaj „Heavy” Anne-Marie

 Jedna z najjaśniej świecących gwiazd popu w Wielkiej Brytanii i nie tylko, Anne-Marie, ujawniła premierowe nagranie. Piosenka nosi tytuł „Heavy”.

Utwór wyprodukowali Invisible Men (Zayn Malik), Nana Rogues (Drake) oraz MNEK (Zara Larsson, MØ). Można powiedzieć, że to typowa dla Anne-Marie piosenka, czyli taka, z którą większość z nas bez trudu będzie się utożsamiać.

Urocza Angielka może się już pochwalić 11 milionami sprzedanych singli na całym świecie. Po intensywnym letnim sezonie koncertowym Anne-Marie pojawiła się gościnnie w kilku hitach, ze Snakehips w „Either Way” (feat Joey Bada$$), Nickiem Jonasem w „Remember I Told You”. Z Mike’em Posnerem wystąpiła na kilku prestiżowych festiwalach jak V Festival albo British Summer Time (supportując Justina Biebera).

Przypomnijmy, że w 2016 roku Anne-Marie po raz pierwszy pojawiła się w Polsce. 5 listopada 2016 roku była gościem siódmej edycji talent show „The Voice Of Poland” i wykonała utwór „Alarm”. Angielka swoim występem zachwyciła obecnych w studiu i widzów przed telewizorami

Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również