Mad-Music.pl

Zayn prezentuje nowy singiel oraz teledysk „Let Me”

Brytyjski wokalista ZAYN, który na początku swojej kariery muzycznej był związany z zespołem One Direction, przygotowuje się do wydania swojej drugiej studyjnej płyty, o której niewiele wiemy. Zanim artysta podzieli się szczegółami wydawnictwa, postanowił wydać nowy singiel.

Zgodnie z zapowiedzią 12 kwietnia br. ZAYN opublikował nową piosenkę, która zwiastuje następcę albumu „Mind of Mine” z 2016 roku. Kompozycja została zatytułowana „Let Me” i powstała we współpracy z grupą producentów MYKL. Ten sam zespół odpowiada również za produkcję największego hitu wokalisty – „Pillowtalk”. Wraz z numerem premierę miał oficjalny teledysk, który został wyreżyserowany przez Jose Padiha. Video jest kontynuacją historii przedstawionej w klipie do singla „Dusk Till Down”.

Przypomnijmy, że debiutancki krążek ZAYN’a „Mind of Mine” premierę miał pod koniec marca 2016 roku i dotarł m.in. do 1. miejsca prestiżowej listy Billboard 200.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również