Adam Stachowiak prezentuje romantyczny teledysk do singla „Jesteś Wszystkim”!

Adam Stachowiak dał się poznać widzom i słuchaczom dzięki siódmej edycji The Voice Of Poland. W programie przedstawił m.in. swoją autorską kompozycję „Mamo”, która odniosła spektakularny sukces. Singiel pokrył się platyną, a teledysk wyświetlono w serwisie YouTube ponad 23 miliony razy. Wielkim powodzeniem cieszyły się także piosenki „Wracam co noc” oraz „Utopieni”. W czerwcu 2020 Adam zaprezentował kolejny singiel, „Dotrę na szczyt”, który w ciągu dwóch tygodni od premiery dotarł do pierwszej dziesiątki w zestawieniu TOP 20 Vevo Polska, a także przekroczył wynik pół miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Z tym utworem wokalista wystąpił w konkursie Debiuty podczas tegorocznego, 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Teraz prezentuje romantyczny teledysk do utworu „Jesteś wszystkim.”

Utwór opowiada o bezwzględnej miłości, o miłości „aż po grób”. W klipie u boku Stachowiaka wystąpiła I Vice Miss Dolnego Śląska – Agata Michalak. Scenariusz do klipu napisała żona artysty – Anna Stachowiak, a za zdjęcia odpowiada Karolina Werstler.

Adam Stachowiak za każdym razem budzi duże emocje wśród swoich fanów w Internecie. 23-letni wokalista wraz ze swoją żoną oczekują drugiego dziecka – fani z niecierpliwością czekają na zdradzenie płci maleństwa!