Okładka/Materiały prasowe

Carsky i Daria Marx powracają z nowym, przebojowym hitem i zachęcają do zostania w domach

Jeden z najbardziej oryginalnych projektów w polskiej muzyce powraca w wielkim stylu!

Carsky, czyli Paweł Karski, to obdarzony niezwykłą wyobraźnią producent muzyczny. Czerpie on inspiracje z soulu i muzyki klasycznej, łączy dawne, soulowe wokale z oryginalnym, elektronicznym brzmieniem. To unikatowe połączenie zaowocowało już fenomenalną EP-ką „Make Me Pure”, wydaną w 2017 roku. „Leave a Sign” to efekt współpracy Carsky’ego z Darią Marx (Daria Marcinowska), wokalistką oraz songwriterką, znaną z licznych występów na wielkich scenach brytyjskich oraz naszym The Voice of Poland. Obdarzona niezwykłym i wyjątkowym głosem, podbiła serca niejednego słuchacza. Ich współpraca to dzieło, zawierające naturalne brzmienia instrumentów w zestawieniu z taneczną energią.

Piosenka z pozytywnym akcentem nawiązuje do trwającej obecnie sytuacji na świecie. Nagrana w całości zdalnie, we własnych domach i mieszkaniach, pokazuje tym samym, że można pracować i tworzyć pozostając w domu. Muzycy intensywnie wspierają akcję #zostanwdomu

Utwór, wraz z klipem mash-up stworzonym przez Improbros, jest już dostępny na YouTube. Za produkcję, miks i mastering odpowiada sam Carsky, Tekst napisała Daria Marx.

Singiel jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Social: