Fot. materiały prasowe

Gorąca nowość od INNA!

INNA prezentuje nowy, pełen seksapilu i kobiecej siły klip – „Maza”! Numer pochodzi z jej ostatniego albumu „Heartbreaker”.

Teledysk powstawał w Dubaju i jest jednym z najbardziej dynamicznych i seksownych teledysków w karierze artystki. 

Niebanalne, eklektyczne stylizacje, radośni, pełni energii ludzie, sportowe auta i cudowne pustynne widoki to składowe klipu „Maza”. Za zdjęcia i reżyserię odpowiada Bogdan Păun i Alexandru Mureșan.

Uwielbiam teledysk do „Maza”. Jest bardzo seksowny, pełen radości, z super ludźmi i świetnym vibem. Mam nadzieję, że Wy też będziecie mieli mnóstwo radości z oglądania go!

Inna

Utwór został napisany przez Marco & Seba, Alexa Cotoi, Davida Ciente, Minelli i INNA. „Maza” powstał w  Dance Queen’s House, w którym przez 3 tygodnie INNA i jej songwriterska ekipa w izolacji tworzyli nową muzykę. Podczas tego campu powstały utwory na cały album „Heartbreaker”, w tym „Flashbacks”, który podbił listy przebojów w Rosji, Rumuni, Bułgarii, Ukrainie czy Polsce. 

Ostatnie miesiące są dla INNA bardzo intensywne. Oprócz solowych utworów artystka zaprezentowała single w kolaboracji z Alok and Sofi Tukker („It Don’t Matter”) czy jednym z najpopularniejszych producentów w Polsce – Gromee’m z („Cool Me Down”). A w międzyczasie pracuje nad materiałem na nowy album, który ukaże się jeszcze w tym roku.