Materiały Prasowe

Jonathan Roy powraca do Polski! Fani mogą odliczać

Jonathan Roy wraca do Polski. W ramach trasy koncertowej Nice To Meet You artysta zagra w warszawskim klubie Proxima już w 2024 roku.

Jonathan Roy dorastał podróżując pomiędzy Colorado a Montrealem. W pewnym momencie swojego życia wybrał się w podróż w poszukiwaniu siebie, która zaprowadziła go do Los Angeles, gdzie jego kariera nabrała rozpędu.

Zadebiutował w 2009 roku z albumem What I’ve Become. Zaledwie rok później wydał kolejny album Found My Way, a w 2011 roku premierę miał jego pierwszy francuski krążek La Route. W 2017 roku wydał album Mr. Optimist Blues w Siena Records, który podbił kanadyjskie listy radiowe, m.in. dzięki singlowi Daniella Denmark.

Ostatni album Jonathana Life Distortions miał premierę 3 lutego 2023 roku. Promujący album singiel Stay in Bed and F*** (While the World Burns), w którym możemy usłyszeć wyraźne elementy R’n’B, zaskoczył słuchaczy powiewem świeżości. Surowość, autentyczność i emocje są wiodącymi motywami w twórczości Jonathana.

Muzyk długo poszukiwał swojego brzmienia i eksperymentował z podgatunkami. Jego styl ociera się o pop, folk, soul a nawet elementy elektroniki. Podążając za swoją kreatywnością w 2021 roku nagrał serię nowych piosenek oraz Keeping Me Alive w wersji akustycznej, które ma obecnie 96 mln wyświetleń na YouTube.

Bilety na koncert dostępne na eBilet.pl. Organizatorem wydarzenia jest Charm Music.