Mad-Music.pl

Kadebostany – wyjątkowa jakość muzyki pop!

Kadebostany to zespół, który tworzy wyjątkową jakość muzyki pop. Mają wyjątkową zdolność do uwodzenia zarówno mainstreamowej jak i alternatywnej publiczności!

Kadebostany to projekt, na którego czele stoi Kadebostan (producent/kompozytor znany także jako Guillaume Kadebostany). Szwajcarska grupa ma na swoim koncie utwór „Castle In The Snow”, który ma prawie 20 mln wyświetleń! Zremixowany przez The Avener trafił na radiowe chartsy w wielu krajach.

Grupa zagrała ponad 200 koncertów w przeciągu 2 lat – w tym w 2015 roku na Orange Warsaw Festival! Ich koncerty to prawdziwy teatr świateł i wizualizacji! Uczta dla oka i ducha!

Kadebostany to zespół, który tworzy wyjątkową jakość muzyki pop. Mają wyjątkową zdolność do uwodzenia zarówno mainstreamowej jak i alternatywnej publiczności!

Ich najnowsza EP-ka „Monumental – Chapter I” jest już dostępna jest w polskich serwisach cyfrowych. Wydawnictwo promuje siniel „Mind If I Stay”. Nastrojowy numer oparty głównie na dźwiękach akustycznej gitary i z niesamowitym wokalem Rhity to prawdziwa świeżość na europejskiej scenie muzycznej! Zdecydowanie warto!

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama