Kasia Kowalska obchodzi 25-cio lecie kariery scenicznej. Koncert jubileuszowy już za miesiąc!

Za równy miesiąc, 25 listopada w warszawskim Klubie Stodoła wystąpi Kasia Kowalska. Artystka wystąpi w ramach jubileuszowej trasy „Kasia 25 Kowalska”. Tego wieczoru usłyszymy zarówno premierowy materiał z najnowszej płyty „Aya”, jak i najważniejsze utwory w karierze scenicznej artystki.

Kasi Kowalskiej przedstawiać nie trzeba. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Podczas 25-ciu lat kariery muzycznej Kasia otrzymała wiele prestiżowych nagród, jej płyty sprzedały się w milionowych nakładach, a każda z nich pokryła się kilkukrotną platyną. Tego roku, w 25-cio lecie działalności artystycznej, po 10 latach oczekiwania otrzymaliśmy od Kasi nowe wydawnictwo zatytułowane „Aya”. Płyta już przed premierą trafiła na 1 miejsce w liście sprzedaży Empiku.

Czego możemy się spodziewać po koncercie jubileuszowym? Na pewno wielu emocji. Coś, co nie zmieniło się przez ćwierć wieku od wydania „Gemini” to energia Kasi, jej pasja i miłość do muzyki. Warto spędzić z nią ten wyjątkowy wieczór.

Bilety:
Przedsprzedaż – 63,00 zł (stojące), 110,00 zł (balkon)
Od 4 listopada – 69,00 zł (stojące), 120,00 zł (balkony)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, ebilet.pl, eventim.pl, biletomat.pl, biletyna.pl, ticketmaster.pl