Listy do M. vol. 2

image003

Popularność pierwszej części  „Listów do M.” pociągnęła za sobą również sukces ścieżki dźwiękowej do filmu. Album z muzyką z kinowego przeboju sprzedał się w nakładzie ponad 30 tysięcy egzemplarzy, co zaowocowało Platynową Płytą.

Kontynuacji „Listów do M.” także towarzyszyć będzie wydawnictwo płytowe. Na podwójny album złożą się krążek z muzyką i piosenkami wykorzystanymi w filmie oraz płyta z piosenkami inspirowanymi filmem, podkreślającymi jego wyjątkowy świąteczny charakter. Autorem muzyki ilustracyjnej do filmu jest Łukasz Targosz, kompozytor muzyki m.in. do filmów „Świadek koronny”, „Kochaj i tańcz” czy „Służby specjalne”. Obok jego kompozycji w filmie i na płycie usłyszymy także przeboje popularnego projektu Tabb & Sound’N’Grace oraz ponadczasowy świąteczny standard „Sleigh Ride” w wykonaniu Andy’ego Williamsa. Na krążek z muzyką inspirowaną filmem złożą się z kolei inne bożonarodzeniowe hity oraz tradycyjne kolędy, nierzadko w zaskakujących wykonaniach.

Wierzymy, że podobnie jak cztery lata temu, tak druga część „Listów do M.”, jak i towarzyszące filmowi wydawnictwo płytowe okażą się dużym sukcesem i spotkają się z ciepłym przyjęciem wśród widzów i słuchaczy.

„Listy do M. 2”  jest kontynuacją przebojowej komedii „Listy do M.”, którą w kinach zobaczyło ponad 2, 5 miliona Polaków. Powrócą główni bohaterowie pierwszej części ale pojawią się także nowe postacie, które wpadną w świąteczno-miłosne tarapaty. Twórcom filmu i tym razem udało się zaprosić do projektu wyśmienitą gwiazdorską obsadę. Na planie spotkają się znani z pierwszej części: Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Dygant, Roma Gąsiorowska, Ania Matysiak, Agnieszka Wagner, Katarzyna Zielińska, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński i Maciej Stuhr. Do nich dołączają Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska, Małgorzata Pieczyńska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Waldemar Błaszczak, Piotr Głowacki, Marcin Perchuć, Nikodem Rozbicki, Krzysztof Stelmaszyk oraz Maciej Zakościelny.