Louis Tomlinson z dwoma koncertami w Polsce. Bilety już w sprzedaży!

W 2023 roku Louis Tomlinson rusza w kolejną międzynarodową trasę koncertową, która – ku uciesze wszystkich fanów brytyjskiego wokalisty – nie ominie Polski. Artysta wystąpi 10 września w Krakowie i 11 września w Łodzi w ramach trasy promującej swój najnowszy album “Faith in the Future”. Już teraz dostępne są bilety na oba koncerty.

Louis Tomlinson to brytyjski piosenkarz tworzący muzykę z pogranicza gatunków pop i rock. Wiele osób zna go jako członka programu telewizyjnego „X-Factor” z 2010 roku i kultowej grupy One Direction. Po zawieszeniu działalności zespołu, Louis zdecydował się na karierę solową. Pod koniec 2016 r. Louis nagrał wspólny kawałek z DJ-em Stevem Aoki zatytułowany Just Hold On, który stał się światowym przebojem. Debiutancki album Brytyjczyka pt. Walls ukazał się 31 stycznia 2020 roku.

 

 

W 2021 roku Louis został wpisany do Światowej Księgi Rekordów Guinnessa za pobicie rekordu liczby najczęściej transmitowanego na żywo koncertu solo w wykonaniu mężczyzny. Artysta był gospodarzem jednego z największych koncertów na żywo w historii, sprzedając ponad 160 000 biletów w ponad 110 krajach i zbierając fundusze dla kilku ważnych organizacji charytatywnych oraz ekip koncertowych dotkniętych pandemią. W sierpniu 2021 powrócił również bardzo udany festiwal Louisa – The Away From Home Festival. Jednodniowe wydarzenie odbyło się w oszałamiającym Marenostrum Fuengirola w Maladze w Hiszpanii, goszcząc 18 000 fanów i wyprzedając się w ciągu zaledwie 24 godzin.

W listopadzie premierę miał drugi album Artysty – Faith in the Future i z tego powodu w 2023 roku Louis ponownie odwiedzi Polskę. Muzyk w wielkim stylu powrócił na scenę ze swoim pierwszym singlem z albumu Bigger Than Me. To pierwsza piosenka Artysty od czasu wydania debiutanckiego solowego albumu Walls, który sprzedał się w milionach egzemplarzy w 2020 roku. Louis współpracował przy albumie ze znanymi nazwiskami branży muzycznej, takimi jak: Rob Harvey, Mike Crossey (The 1975, Wolf Alice), Dan Grech (The Killers, The Vaccines, Halsey), Nico Rebscher (Alice Merton), Joe Cross (Courteeners) czy Theo Hutchcraft (Hurt). Podczas nagrywania albumu, Louis miał jeden główny cel: stworzyć kolekcję piosenek pasujących do hymnowych występów na żywo.

 

 

Louisa będzie można usłyszeć w Krakowie, w Tauron Arenie, 10 września 2023 roku, oraz w Łodzi, w Atlas Arenie, 11 września 2023 roku. Bilety już dostępne w sprzedaży na www.followthestep.com oraz w bileterii Going.