Fot. materiały prasowe

LVMA BLACK po raz pierwszy śpiewa po polsku! Posłuchaj singla „We mgle”

Magdalena Mielcarz, czyli LVMA BLACK po serii anglojęzycznych singli po raz pierwszy nagrała utwór w ojczystym języku! Singiel „We mgle” ukazał się 25 czerwca.

Magdalenę Mielcarz znamy jako modelkę, aktorkę („Quo Vadis”) oraz prezenterkę telewizyjną („Top Model”, „Voice Of Poland”). Odkąd osiadła w Los Angeles, poświęciła się swojej prawdziwej pasji, czyli muzyce. Komponuje, pisze teksty i produkuje piosenki pod pseudonimem LVMA BLACK.

Kontakty nawiązane w stolicy amerykańskiego showbiznesu zaowocowały pierwszymi singlami śpiewanymi po angielsku, takimi jak jednak „ICU”, „Summertime Hobby”, „Into You” i „NOTHING BUT YOU”. Było jednak tylko kwestią czasu, kiedy Magda zaśpiewa po polsku.

„We mgle” to nowocześnie zaaranżowana piosenka, w której słychać fascynację współczesnym brzmieniem R&B. Doskonały materiał na letni przebój: pulsujący, melodyjny, z charakterystycznym i łatwo wpadającym w ucho refrenem. A do tego jeszcze bezpretensjonalny tekst, o uczuciu gorącym jak miejski asfalt w upalne lato. To historia o związku z mężczyzną, który nie do końca zasługuje na miłość, lecz przyciąga niczym magnes. Która kobieta sama tego nie przeżyła?

Do pracy przy tekście piosenki LVMA BLACK zaprosiła cenioną i zdolną wokalistkę Lanberry, czyli Małgorzatę Uściłowską. Producentem numeru jest wielokrotny laureat nagrody Grammy, Rob Chiarelli, pracujący m. in z Janet Jackson i Madonną. Tym samym LVMA spełniła swoje marzenie – muzycznie połączyła polską wrażliwość z nowoczesną technologią studia w Los Angeles.

LVMA BLACK – kim jest?

Magdalena Mielcarz jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Zdolności wokalne i taneczne zaczęła rozwijać jako nastolatka, występując w zespole dziecięco-młodzieżowym Gawęda. W wieku 15 lat rozpoczęła karierę modelki, pracując dla najznakomitszych marek na niemal wszystkich kontynentach. Jako pierwsza Polka reprezentowała firmę L’Oreal na rynku światowym. Drzwi do kariery aktorskiej otworzył jej udział w filmie Jerzego Kawalerowicza „Quo Vadis”, w którym zagrała główną rolę kobiecą. Była współprowadzącą znanych programów telewizyjnych: TOP MODEL oraz The Voice of Poland. W 2011 roku uświadomiła sobie, że jej prawdziwą pasją jest muzyka i pragnie rozwijać się w tym kierunku. Pisze teksty i komponuje, a w przyszłości chciałaby profesjonalnie zająć się także produkcją nagrań. Występuje pod pseudonimem LVMA BLACK.

LVMA BLACK jest świadomą siebie kobietą, która realizuje swoje marzenia i chce  pomóc spełniać je innym. Mieszka od wielu lat w Los Angeles wraz z mężem i córeczkami, jednak bardzo tęskni za Polską, gdzie spędza przynajmniej 2 miesiące w roku.

Osiedlenie się w Los Angeles otworzyło przed polską piosenkarką nowe możliwości. Poznała tam muzyków i producentów, których półki w salonach uginają się od nagród Grammy. Ludzie, którzy podjęli się pracy z Lvmą Black, na co dzień nagrywają z Boyz II Men, R. Kellym, Willem Smithem, Christiną Aguilerą, Janet Jackson czy Pitbullem.

Magda podkreśla jednak, że niezwykle istotne dla niej jest to, aby móc pracować z muzykami z całego świata, budować „mosty” łączące różne kultury, dając szanse i możliwości wrażliwym oraz zdolnym osobom z całego świata, mówiącym tym samym, bo muzycznym językiem.