Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing „Polskie Przeboje”

Maciej Maleńczuk i Psychodancing, był nietypowym zespołem na polskiej scenie rozrywkowej. Czterech zawodowych muzyków z Poznania ze skandalizującym wokalistą z Krakowa stworzyło ansambl, który dał się poznać i pokochać szerokiej publiczności. Poza skandalami i medialnością wokalisty, główną przyczyną sukcesu był repertuar, bogaty stylistycznie, świetnie zagrany i potraktowany lekko i z przymrużeniem oka.

Idealny dla ludzi chcących bawić się przy dobrych polskich piosenkach.

W repertuarze Psychodancingu odnaleźć można najróżniejsze stylistyki muzyczne: od tanga, disco, pop po ballady. Mocną stroną są także charakterystyczne interpretacje przebojów z repertuaru gwiazd polskiej estrady.

Płyta „Polskie Przeboje” prezentuje wybór coverów nagranych przez zespół w latach 2008 – 2012 i zarejestrowanych na płytach Psychodancing, Psychodancing vol 2, Live i Psychocountry. Na krążku znalazły się m. in. utwory „Bo to się zwykle tak zaczyna” Mieczysława Fogga, „Płonąca stodoła” Czesława Niemena, „Absolutnie” Wojciecha Młynarskiego czy „Kronika podróży – czyli ciuchcią w nieznane” Krzysztofa Klenczona.

Tracklista:
1.        Nigdy więcej
2.        Jak to dziewczyna
3.        Cicha woda
4.        Absolutnie
5.        Ballada o Dzikim Zachodzie
6.        Wakacje z blondynką
7.        Malowana piosenka
8.        Alabama
9.        Pod Twoim oknem
10.     Bo to się zwykle tak zaczyna
11.      Kroniki podróży, czyli ciuchcią w nieznane
12.     Płonąca Stodoła”