Mad Music Live Session okładka

Mad Music Live Session – czas start!

3… 2… 1… START!!!

Po miesiącach przygotowań, przedstawiamy oficjalnie – Mad Music Live Session, czyli jedyny w swoim rodzaju, międzynarodowy projekt muzyczny portalu Mad-Music.pl, w którym artyści na żywo, w wybranej przez siebie lokalizacji śpiewają covery oraz autorskie piosenki. Akcja zrzesza debiutantów, artystów niszowych i popularnych.

Historia

Mad Music Live Session to projekt, który zrodził się w naszych głowach już na początku 2020 roku. Informowani o kolejnych, zagranicznych przypadkach zachorowań na COVID-19 przewidzieliśmy, iż na jakiś czas zmieni on branżę muzyczną również w naszym kraju. MMLS to pewnego rodzaju odskocznia od szarej codzienności życia podczas pandemii.

Strona wizualna

Podczas tworzenia MMLS skupiliśmy się na dwóch kolorach głównych – różowy oraz fioletowy. Symbolizują one bunt artystów, którzy chcą koncertować i mieć kontakt z fanami, pogodę ducha, bo w trudnych czasach ona przydaje nam się najbardziej oraz siłę, która przydaje nam się do walki z przeciwnościami losu.

Mad Music Live Session okładka

W intro projektu Mad Music Live Session widzimy dynamicznie poruszające się elementy niczym ludzie tańczący podczas koncertów. Słyszymy także utwór „Need U Now„, który stworzył jeden z najlepszych polskich producentów muzycznych – Carsky. Sama piosenka nie jest przypadkowa. Jej tytuł sugeruje iż „potrzebuję Cię (muzyki na żywo) teraz”!

Gdzie oglądać?

Wszystkie utwory i covery znajdziecie na naszym kanale YouTube. Aby nie przegapić żadnej nowości koniecznie subskrybuj Mad Music na YT. Dodatkowo klikając w dzwonek, dostaniecie powiadomienie o każdym nowym filmie na naszym kanale!

Koniecznie śledźcie także kategorię MAD MUSIC LIVE SESSION na naszej stronie, tam oprócz nagrań znajdziecie info o artystach oraz linki do ich social mediów.

Zgłoś się!

Chcesz wziąć udział w Mad Music Live Session? Zgłoś się już teraz! Napisz maila na MadMusicPL@gmail.com w tytule wpisując Mad Music Live Session oraz nazwę swojego zespołu lub swój pseudonim artystyczny. W wiadomości napisz kilka słów o sobie oraz zamieść linki do swoich utworów. Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie. Czekamy na Ciebie! 🙂