Marta Gałuszewska prezentuje długo wyczekiwany singiel „Jeden dzień”

Zwyciężczyni „The Voice of Poland” nie zwalnia tempa. Od dziś w serwisach cyfrowych dostępny jest najnowszy singiel Marty Gałuszewskiej zatytułowany „Jeden dzień”. Do utworu powstał również neonowy teledysk.

Po sukcesie debiutanckiego singla „Nie mów mi nie” (17 milionów wyświetleń na YouTube), artystka wydała remiks utworu z raperem Malikiem Montaną,nagrała piosenkę do animacji „Książę Czaruś”, a także wzięła udział w międzynarodowej kolaboracji z duetem producenckim Kush Kush przy piosence „Sweet & Bitter”.

W przerwach od intensywnej pracy w studiu, Marta dużo koncertowała, a także wystąpiła na najważniejszych letnich festiwalach telewizyjnych: Top of the Top TVN, Letnia Trasa TVP i Przebój Lata RMF FM i Polsatu.

Tak Marta Gałuszewska mówi o swoim najnowszym utworze:

„Jeden dzień” opowiada o relacji, która się zakończyła, ale z którą chcę się pożegnać właśnie spędzając ten jeden ostatni dzień razem, w imię tego, co było dobre i piękne. To trochę jak zakończenie lata i wakacji, kiedy marzy nam się ten jeden idealny dzień zanim wrócimy do swoich obowiązków. Moje lato było mega intensywne – koncerty, festiwale, praca w studio, cudni ludzie. No i przede wszystkim premiera singla i klipu! Nie mogłam się doczekać, żeby się nim podzielić. Przeżyjmy jeszcze jedno takie lato! A do tego czasu.. jeszcze jeden wspólny dzień.

Singiel został wyprodukowany przez brytyjskiego producenta Sky Adamsa, odpowiedzialnego m.in. za produkcję utworów Kylie Minogue, Sigmy, The Vamps i HRVY. Jest to zdecydowanie idealny utwór na słoneczne zakończenie lata. Zapraszamy do słuchania i oglądania!

Równolegle z premierą singla w sieci ruszył #JedenDzień Challenge – zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału i wspólnej zabawy: https://www.facebook.com/events/279470796205567/